індивідуальні заняття проводяться фахівцями, які пройшли навчання та здали кваліфікаційні іспити, з врахуванням всіх особливостей захворювання клієнта по авторській методиці.

Це найефективніше заняття як для людей їз складними системними захворюваннями опорно-рухового апарату, так і для інших клієнтів, яким необхідно адаптуватись для заняття в групі. 

Протягом 1 години 30-ти хвилин інструктор працює безпосередньо з клієнтом, застосовуючи при цьому один з найбільш ефективних прийомів авторської програми Оксани Слінько - "Метод швидкої допомоги". 

Індивідуальні заняття проводяться у будь-який зручний для клієнтів час. Також при складних випадках таких як: сколіоз III, IV ступеню, інструктор виконує протягом заняття пасивну корекцію та фіксацію тіла клієнта спрямовуючи роботу мязів у правильному напрямку. Авторська методика корекції хребта складається з 2-ох унікальних видів занять: мобілізація та редресація (методика повзання), які змінються. Клієнт чергує виконання вправ на зміцнення мязевого корсету, корекцію та лікувальний етап занять, а наступного разу виконує вправи в колінно-долонному положенні, пересуваючись по залу в спеціальних наколінниках , пропрацьовуючи звязковий апарат. 

Аналогів методики повзання у світі не існує, це світовий винахід у медицині!Завдяки індивідуальному підходу до клієнта в кожному конкретному випадку досягається максимальний лікувально-оздоровчий ефект.